Proteus (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Question
ne: प्रश्न

en: Medium
ne: माध्यम

en: Topic
ne: विषय

en: - Please choose -
ne: - कृपया छान्नुस -
