Proteus (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Question
nl: Vraag

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Questions
nl: Vragen

en: - Please choose -
nl: - Kies a.u.b. -
