Proteus (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Medium
oc: Mejan

en: Topic
oc: Subjècte

en: - Please choose -
oc: - Causissètz -
