Proteus (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Question
sl: Vprašanje

en: Medium
sl: Srednja

en: Topic
sl: Tematika

en: - Please choose -
sl: - Prosimo, izberite -
