Proteus (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Question
sv: Fråga

en: Medium
sv: Mellan

en: Topic
sv: Ämne

en: Questions
sv: Frågor

en: - Please choose -
sv: - Välj -
