Proteus (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Question
ta: கேள்வி

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Topic
ta: தலைப்பு

en: - Please choose -
ta: -தயவு செய்து தெரிவு செய்க-
