Proteus (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Question
th: คำถาม

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Topic
th: หัวเรื่อง

en: Questions
th: คำถาม

en: - Please choose -
th: - กรุณาเลือก -
