Proteus (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Question
tr: Soru

en: Medium
tr: Orta

en: Topic
tr: Konu

en: Questions
tr: Sorular

en: - Please choose -
tr: - Lütfen seçiniz -
