Provision (7.x-4.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Backup
cs: Zálohování

en: Currently using !item !version
cs: Právě se používá !item !version

en: Installed %module module.
cs: Modul %module nainstalován.
