Provision (7.x-4.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Backup
pl: Kopia zapasowa

en: Currently using !item !version
pl: Obecnie: !item w wersji !version

en: Installed %module module.
pl: Zainstalowano moduł %module.

en: Warning: @warning
pl: Ostrzeżenie: @warning
