Provision (7.x-4.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Backup
eu: Babeskopiak

en: Currently using !item !version
eu: Orain erabiltzen !item !version

en: Installed %module module.
eu: %module modulua instalatu da.
