Provision (7.x-4.0-beta14) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Test
gl: Proba

en: Update
gl: Actualizar

en: user account
gl: conta de usuario

en: Currently using !item !version
gl: Está usando !item !version

en: Installed %module module.
gl: Modulo %module instalado.
