Provision (7.x-4.0-beta14) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Test
he: בדיקה

en: Update
he: עדכון

en: Backup
he: גיבוי

en: Currently using !item !version
he: כרגע מתוקנת !item !version.

en: Installed %module module.
he: הותקן המודול %module.
