Provision (7.x-4.0-beta16) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Test
be: Тэст

en: Update
be: Абнавіць

en: user account
be: рахунак карыстальніка

en: Currently using !item !version
be: У дадзены момант выкарыстоўваецца !item !version

en: Installed %module module.
be: Усталяваны %module модуль.
