Provision (7.x-4.0-beta16) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Test
fi: Testi

en: Update
fi: Päivitys

en: Backup
fi: Varmuuskopio

en: Build
fi: Rakenna

en: Currently using !item !version
fi: Tällä hetkellä käytössä on !item !version

en: Installed %module module.
fi: Asennettiin %module moduuli.
