Provision (7.x-4.0-beta16) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Test
uk: Тест

en: Update
uk: Оновити

en: Backup
uk: Резервувати

en: Build
uk: Збірка

en: user account
uk: обліковий запис користувача

en: Provision
uk: Забезпечувати продовольством

en: Currently using !item !version
uk: Зараз використовується !item !version

en: Installed %module module.
uk: Встановлено модуль %module.
