Provision (7.x-4.0-beta18) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Test
ja: テスト

en: Update
ja: 更新

en: Backup
ja: バックアップ

en: Build
ja: 構築

en: Currently using !item !version
ja: 現在利用中 !item !version

en: Installed %module module.
ja: %moduleをインストールしました。
