Provision (7.x-4.0-beta18) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Backup
kn: ಬ್ಯಾಕ್ಅಪ್

en: Build
kn: ನಿರ್ಮಾಣ

en: user account
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಖಾತೆ

en: Currently using !item !version
kn: !item !version ಈಗ ಬಳಕೆಯಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Installed %module module.
kn: %module ಮಾಡ್ಯುಲ್ ಇನ್ಸ್ಟಾಲ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ
