Provision (7.x-4.0-beta19) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Update
de: Aktualisieren

en: Build
de: Erstellen

en: Currently using !item !version
de: Momentan wird !item !version verwendet

en: Platforms
de: Plattformen

en: Installed %module module.
de: Modul %module wurde installiert.
