Provision (7.x-4.0-beta3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Test
ru: Тест

en: Update
ru: Обновить

en: Backup
ru: Резервное копирование

en: Build
ru: Конструктор

en: user account
ru: учётная запись пользователя

en: Login url: !onetime
ru: Ссылка для входа: !onetime

en: Site is already installed
ru: Сайт уже установлен

en: Currently using !item !version
ru: Сейчас используется !item !version

en: Platforms
ru: Платформы

en: Installed %module module.
ru: Установлен модуль %module.
