Provision (7.x-4.0-beta4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Test
hu: Teszt

en: Update
hu: Frissítés

en: Backup
hu: Adatbázismentés

en: Build
hu: Összeállítás

en: user account
hu: felhasználó egyenleg

en: Currently using !item !version
hu: Jelenleg használatban: !item !version

en: Platforms
hu: Platformok

en: Installed %module module.
hu: <em>%module</em> modul telepítve lett.
