Provision (7.x-4.0-beta7) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Test
ca: Prova

en: Update
ca: Actualitza

en: Backup
ca: Còpia de seguretat

en: Build
ca: Construir

en: Currently using !item !version
ca: Esteu utilitzant !item !version

en: Installed %module module.
ca: S'ha instal·lat el mòdul %module.
