Provision (7.x-4.0-beta7) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Update
vi: Cập nhật

en: Backup
vi: Sao lưu

en: Build
vi: Xây dựng

en: user account
vi: tài khoản người dùng

en: Currently using !item !version
vi: Hiện đang sử dụng !item !version

en: Installed %module module.
vi: Đã cài đặt module %module
