Provision (7.x-4.0-beta13) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Test
lt: Testas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Backup
lt: Atsarginė kopija

en: Build
lt: Kurti

en: Currently using !item !version
lt: Dabar naudojama  !item !version

en: Installed %module module.
lt: Modulis %module įdiegtas.
