Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Processors
be: Працэсары

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: 1 week
be: 1 тыдзень
