Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Cache Settings
ca: Preferències de memòria cau

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Processors
ca: Processadors

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 10 minutes
ca: 10 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: 1 week
ca: 1 setmana
