Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
da: 1 time

en: 1 day
da: 1 dag

en: Processors
da: Behandlere

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 10 minutes
da: 10 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 1 minute
da: 1 minut

en: 1 week
da: 1 uge
