Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Processors
el: Επεξεργαστές

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 10 minutes
el: 10 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Permanent
el: Μόνιμο
