Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: 1 day
eu: Egun 1

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 10 minutes
eu: 10 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: Permanent
eu: Behin betikoa
