Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Processors
fi: Prosessorit

en: 1 minute
fi: 1 minuutti

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Permanent
fi: Pysyvä
