Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: 1 day
he: יום אחד

en: Processors
he: מעבדים

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Permanent
he: קבוע
