Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: 1 day
hi: १ दिन

en: Processors
hi: प्रोसेसर

en: 1 minute
hi: 1 मिनट

en: 1 week
hi: १ सप्ताह

en: Permanent
hi: स्थाई
