Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Processors
hu: Feldolgozók

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Permanent
hu: Állandó
