Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
id: 1 jam

en: 1 day
id: 1 hari

en: Processors
id: Prosesor

en: 1 minute
id: 1 menit

en: 1 week
id: 1 minggu

en: Permanent
id: Permanen
