Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Processors
lv: Apstrādātāji

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Permanent
lv: Pastāvīgs
