Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Processors
pl: Procesory

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: 5 seconds
pl: 5 sekund

en: 30 seconds
pl: 30 sekund

en: Permanent
pl: Stały

en: No cache
pl: Brak pamięci podręcznej
