Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Cache Settings
ru: Установки кэша

en: 1 hour
ru: 1 час

en: 1 day
ru: 1 день

en: Processors
ru: Процессоры

en: 5 minutes
ru: 5 минут

en: 10 minutes
ru: 10 минут

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: 1 minute
ru: 1 минута

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Permanent
ru: Постоянный
