Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
tr: @count saat

en: 1 day
tr: @count gün

en: Processors
tr: İşlemciler

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 10 minutes
tr: 10 dakika

en: 30 minutes
tr: 30 dakika

en: 1 minute
tr: 1 dakika

en: 1 week
tr: @count hafta

en: Permanent
tr: Kalıcı
