Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Cache Settings
uk: Установки кешу

en: 1 hour
uk: 1 година

en: 1 day
uk: 1 день

en: Processors
uk: Обробники

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: 5 seconds
uk: 5 секунд

en: 30 seconds
uk: 30 секунд

en: Permanent
uk: Постійно

en: Proxy
uk: Проксі
