Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Processors
vi: Bộ xử lí

en: 5 minutes
vi: 5 phút

en: 10 minutes
vi: 10 phút

en: 30 minutes
vi: 30 phút

en: 1 minute
vi: 1 phút

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: 30 seconds
vi: 30 giây

en: Permanent
vi: Lâu dài

en: Proxy
vi: Ủy nhiệm
