Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Cache Settings
fa: تنظیمات ذخیره سازی

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Processors
fa: پردازشگر

en: 5 minutes
fa: ۵ دقیقه

en: 10 minutes
fa: ۱۰ دقیقه

en: 30 minutes
fa: ۳۰ دقیقه

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: Permanent
fa: دائمی
