Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Processors
it: Elaboratori

en: 5 minutes
it: 5 minuti

en: 10 minutes
it: 10 minuti

en: 30 minutes
it: 30 minuti

en: 1 minute
it: 1 minuto

en: Permanent
it: Permanente
