Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: 1 day
ja: 1日

en: Processors
ja: プロセッサー

en: 5 minutes
ja: 5分

en: 10 minutes
ja: 10分

en: 30 minutes
ja: 30分

en: 1 minute
ja: 1分

en: 1 week
ja: 1週間

en: Permanent
ja: 恒久的
