Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Processors
lt: Procesoriai

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Permanent
lt: Nuolatinė
