Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 1 minute
nl: 1 minuut
