Proxy (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Processors
sv: Bearbetare

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 10 minutes
sv: 10 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: 1 week
sv: 1 vecka
