PRU8 (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Help
bg: Справка

en: Left sidebar
bg: Лява колонка

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Footer
bg: Под черта

en: published by !username on !datetime
bg: публикувано от !username на !datetime
