PRU8 (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Register
ca: Registra

en: Login
ca: Entrada

en: Help
ca: Ajuda

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: Logout
ca: Sortir

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Submitted by !username on !datetime.
ca: Enviat per !username al !datetime.

en: Highlighted
ca: Destacat

en: published by !username on !datetime
ca: publicat per !username el !datetime
