PRU8 (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Heim

en: Help
is: Hjálp

en: Left sidebar
is: Vinstri síðubjálki

en: Right sidebar
is: Høgri síðubjálki

en: Footer
is: Síðufótur
