PRU8 (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Register
kk: Тіркеу

en: Help
kk: Көмек

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
